• Rezervē!

  Trīs viegli soļi lai veiktu rezervāciju.

  1. Aizpildiet kontaktu formu un spied NOSŪTĪT.
  2. Mēs sazināsimies ar Jums 12 stundu laikā ar apstiprinājumu.
  3. Jūs apstiprināt rezervāciju veicot depozīta apmaksu.  vai sazināties ar mums:

  Rīgas Alusipēds

  E-pasts: info@beerbike.lv
  Tālrunis: +371 67 65 11 79
  Adrese: Tirgoņu iela 10, Rīga Karte

 • Rezervācijas forma

  BikeType Select Your BikeType
  Get something extra
  Vārds (obligāti) Ievadiet vārdu!
  E-pasts (obligāti) Lūdzu pārbaudīt ievadīto Email!
  Telefona numurs (obligāti) Ievadiet savu tālruņa numuru! Personu skaits (obligāti)
  Brauciena datums (obligāti) Izvēlēties datumu! Vēlamais laiks (obligāti)
  Apmaksas varianti Apmaksai:
  0
  Ziņojums – vēlaties īpašu maršrutu, dzērienu vai ko citu?
  Cits
  Kopā:
  0

Maršrūta sākums

Blakus
Victory Pub Rīga

Tirgoņu iela 10, Rīga

Jūs redzēsiet mūsu Alusipēdu, stavošu blakus pabam.

Mūsu gids satiks Jūs tur.

Nepieciešama palidzība? Zvaniet

+371 67 65 11 79

Noteikumi un nosacījumi

Alusipēds ir fiziska aktivitāte, un tāpat kā citas aktivitātes, pastāv zināmi riski! Alusipēds ir pilnībā apdrošināts ar valsts civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu. Piekrītot piedalīties alus velosipēdu pasākumā, ko nodrošina un organizē Alusipēda komanda, jūs piekrītat savas un savas grupas vārdā ievērot šo noteikumu kopums un piekrīt tālāk norādītajiem atrunu punktiem.
DEFINĪCIJAS UN INTERPRETĀCIJAS
Šie noteikumi un nosacījumi nosaka mūsu saistības pret jums un jūsu saistības pret mums, rezervējot pasākumus ar Alusipēdu. Mūsu mērķis ir būt pēc iespējas profesionālākiem, atjautīgākiem un pieklājīgākiem gan ar klientiem, gan piegādātājiem. “Mēs”, nozīmē Alusipēds “jūs”, “jūsu” vai “pats” nozīmē personu, kas veic rezervāciju, un “grupa” ietver visus cilvēkus, kas būs kopā ar jums. Visi pasākumi, aktivitātes, transports, ēdināšana un citi jebkura apraksta pakalpojumi tiks aprakstīti kā “Vienošanās”. “Rakstiski” nozīmē e-pastu vai vēstuli. “Gruppas vadītājs” ir persona, kas veikusi rezervāciju. Visas rezervācijas tiek veiktas un pieņemtas kā grupas rezervācijas, un persona, kas veic rezervāciju, ir atbildīga par rezervāciju, ir Gruppas vadītājs.
1.0 REZERVĒŠANA
1.1 Rezervācijas tiek veiktas, pamatojoties uz to, ka tās veic grupas vadītājs. Veicot rezervāciju un samaksājot par to, mēs aprēķināsim grupu numurus un rezervēsim jūsu vienošanās saskaņā ar šiem rezervācijas noteikumiem. Saistošs līgums starp mums stāsies spēkā tikai tad, kad mēs jums nosūtīsim rezervācijas apstiprinājumu. Pirms tam mēs varam nosūtīt jums apstiprinājumu par jūsu rezervācijas saņēmšanu. Šāds apstiprinājums vienkārši norāda, ka mēs apstrādājam jūsu rezervācijas pieprasījumu, un nav tā apstiprinājums.
1.2. Grupas vadītājs ir atbildīgs par to, lai citi viņa / gruppas locekļi būtu informēti par šiem rezervēšanas nosacījumiem un piekristu, ka viņš / viņa rīkojas viņu vārdā attiecībās ar mums.
1.5. Grupas vadītājs ir atbildīgs par rezervēšanu un par to, lai visus naudas līdzekļus, kas maksājami par rezervāciju, grupas dalībnieki savāktu un samaksātu savlaicīgi.
2.0 APMAKSAS NOTEIKUMI
2.1 Mēs paturam tiesības mainīt cenas, kas parādītas jebkurā vietnē, un mēs informēsim jūs par visām cenu izmaiņām pirms mūsu rezervācijas apstiprinājuma izdošanas. Pēc tam, kad mūsu rezervācijas apstiprinājums ir izsniegts, izņemot acīmredzamas vai sistēmas kļūdas gadījumā, tiek piemērota rezervācijas apstiprinājumā norādītā cena un netiek iekasētas nekādas piemaksas vai citas maksas, izņemot gadījumus, kad tas skaidri paredzēts šajos rezervācijas noteikumos. >
ATCELŠANA
3.0 JŪSU IZMAIŅAS UN ATCELŠANA
3.1 Ja jums ir nepieciešamas izmaiņas rezervācijā, jums pēc iespējas ātrāk jāsazinās ar mums rakstiski. Mēs nevaram garantēt, ka izmaiņas var tikt veiktas, taču mēs centīsimies pēc iespējas apmierināt jūsu pieprasījumus. No jums tiks iekasētas visas papildu izmaksas, kas radušās mums pašiem, un visas izmaksas vai maksas, kas radušās vai uzliktas jebkuram no mūsu piegādātājiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tās nav maksas par grozījumiem, bet gan maksas, ko mūsu piegādātāji nosaka mums paši. Kā piemērs; ja jums ir jāsamazina pasākuma dalībnieku skaits, kas ir mazāks par minimālo dalībnieku skaitu, kas norādīts rezervēšanai, cena vienai personai palielināsies, jo mums ir jāmaksā par minimālo dalībnieku skaitu.
3.2 Ja jūsu grupu skaits samazinās, tiek ieteikts veikt grozījumu vismaz 42 dienas pirms jūsu izbrauciena sākuma datuma, un pilns maksājums nav veikts, mēs neņemsim maksu par grupu skaita samazinājumu, ja grupas numuri atbilst vajadzīgajam pasākuma dalībnieku skaitam. Īpašiem pasākumiem ir nepieciešams minimālais grupas lielums, ja jūsu grupas lielums nokritīsies zem minimālā nepieciešamā, jums būs jāmaksā par šo vienošanos, pamatojoties uz minimālo nepieciešamo grupas lielumu. Gadījumā, ja mēs varēsim atmaksāt dalībniekam, kurš vairs nevar piedalīties, tiks piemērota administratīvā maksa 15 EUR apmērā par pilnu vai daļēju atmaksu.
3.3 Par visām atcelšanām mums nekavējoties jāpaziņo rakstiski. Ja jūs atceļat visu rezervāciju pirms pēdējā maksājuma termiņa beigām, jūsu depozīti netiks atmaksāti. Tomēr, ja jūs paziņojat mums par atcelšanu pirms atlikuma maksājuma; jūsu depozīts var tikt pārskaitīts uz citu savstarpēji saskaņotu datumu 12 kalendāro mēnešu laikā pēc sākotnējās rezervācijas dienas.
Summa, kas jums jāmaksā, ja vien pasākuma organizators nav norādījis citādi.
• Vairāk nekā 35 dienu - depozīts
• Mazāk nekā 35 dienas 100% no kopējām attiecīgo vienošanās izmaksām
• Gruppām, kuras ir samaksājušas atsevišķus maksājumus vai veikušas avansa maksājumus
• Vairāk nekā 35 dienas - depozīts tiek saglabāts, citi līdzekļi tiks atgriezti, atskaitot administrācijas maksu EUR 10 apmērā. Visi atgrieztie naudas līdzekļi galvenajam organizatoram tiks pārskaitīti tikai ar vienu maksājumu.
• Mazāk nekā 35 dienas 100% no kopējām attiecīgo vienošanās izmaksām
• Gruppām, kuras ir samaksājušas atsevišķus maksājumus vai veikušas avansa maksājumus
• Vairāk nekā 35 dienas - depozīts tiek saglabāts, citi līdzekļi tiks atgriezti, atskaitot administrācijas maksu EUR 10 apmērā. Visi atgrieztie naudas līdzekļi galvenajam organizatoram tiks pārskaitīti tikai ar vienu maksājumu.
• Mazāk nekā 35 dienas 100% no kopējām attiecīgo vienošanās izmaksām
• Mazāk nekā 35 dienas 100% no kopējām attiecīgo vienošanās izmaksām
Ja kāds no jūsu grupas dalībniekiem atceļ, neatkarīgi no iemesla, mēs diemžēl nevaram piedāvāt atmaksu. Labāk, ja viņi var atrast kādu, kas stātos viņu vietā.
4.0. IZMAIŅAS UN ATCELŠANA NO MŪSU PUSES
4.1 Alusipēda komanda patur tiesības jebkurā laikā atcelt vai mainīt kādu no pakalpojumiem, pakalpojumiem vai cenām un bez atlīdzības aizstāt alternatīvas vienošanās ar salīdzināmu naudas vērtību un neuzņemas atbildību par baudu zaudēšanu šo izmaiņu rezultātā .
4.2. Kur vien iespējams, mēs vienmēr centīsimies pielāgot to skaita samazināšanu, kas grupai nerada izmaksas. Tomēr, ja dalībnieku skaits nav pietiekams, mēs paturam tiesības iekasēt grupu par minimālo notikumam nepieciešamo skaitu.
4.3 Lielākā daļa mūsu veikto izmaiņu būs nenozīmīgas, piemēram, maršrūta sākuma vietas maiņa. Retos gadījumos, kad esam spiesti mainīt vai atcelt, mēs jūs par to informēsim pēc iespējas ātrāk. Atmaksa netiks sniegta, ja jauna vieta tiek nodrošināta 10km rādiusā no esošās vietas.
4.4 Mēs vienmēr centīsimies pēc iespējas ātrāk paziņot par visām izmaiņām. Tomēr nekādā gadījumā mums nav pienākums atmaksāt jebkuru aktivitāti, kas tika atcelta kara un kara draudu, nemieru, teroristu aktivitāšu, rūpniecisku strīdu, dabas katastrofu, ugunsgrēka, lidostu slēgšanas (aizkavētu lidojumu), sliktu laika apstākļu un līdzīgu notikumu dēļ, kurus mēs nevaram kontrolēt.

Riga Beer Bike Customer Privacy Notice

We take the storing and processing of your data very seriously. Please read the following carefully to understand our views and practices.